12 септември, Камерна сцена, 19ч.

НТ „Иван Вазов”

КАМЕРА ОБСКУРА

от Нина Мазур

по романа на Владимир Набоков

Моноспектакъл на Мариус Донкин

 

Режисьор: Невена Митева

Сценография и костюми: Елена Иванова

Музика: Петя Диманова

 

  

Прочети повече...

12 септември, Голяма сцена, 19ч.

Театър „София” 

НЕДЕЛЯ ВЕЧЕР

от Захари Карабашлиев.

 

Режисура: Здравко Митков

Сценография и костюми: Невена Кавалджиева

 

 


 

 

Участват: Лилия Маравиля, Мила Банчева, Иван Ласкин, Гергана Плетньова, Николай Върбанов, Мартин Гяуров.

Времетраене 60 минути

ПРЕМИЕРА

  

 

Прочети повече...

11 септември, Голяма сцена, 19ч.

    Народен театър „Иван Вазов”

    СЛУГА НА ДВАМА ГОСПОДАРИ

    от Карло Голдони

 

    Режисура: Димитър Бозаков

    Сценография: Александър Лисянски

    Костюми: Никола Тороманов

    Музика: Ефи Шошани

    Пластика: Фани Хаджиниколова

 

 

    Участват: Валентин Танев, Илиана Коджабашева, Красимир Доков, Иван Юруков, Мария Сапунджиева, Петър Попйорданов, Карла Рахал, Рени Врангова, Пламен Пеев, Юлиян Рачков, Сава Драгунчев и Христо Терзиев.
      Времетраене – 150 минути
.

Прочети повече...

11 септември, Камерна сцена, 19ч.

ДТ „Н. О. Масалитинов” Пловдив

„Живите от мъртвата махала”

от Петър Анастасов

 

Постановка и музикална картина: Николай Ламбрев - Михайловски

Сценография и костюми: Чайка Петрушева

 

     

 

Участват: Ивайло Христов, Стефан Попов, Стоян Сърданов, Алексей Кожухаров, Мария Генчева, Лидия Инджова/гост/, Виктория Колева

ПРЕМИЕРА

 

Прочети повече...

10 септември, Античен театър, 20 ч. ОТКРИВАНЕ НА ФЕСТИВАЛА

    Национален музикален театър „Стефан Македонски” София

    КОТКИ

    мюзикъл от  Андрю Лойд Уебър

 

    Режисура: Светозар Донев 

    Диригент: Игор Богданов

    Сценография и костюми: Евгения Раева

    Хореография: Анна Донева

 

 

          

 

    Участват:

    Николай Петров, Иван Панев, Богомил Спиров, Александър Мутафчийски, Кирил Бояджиев, Марчо Апостолов, Еделина Кънева, Деница       Шопова, Марияна Арсенова, Людмила Козарева, Добрина Икономова, Олга Динова, Катерина Тупарова, Калина Ангелова, Лидия                     Петрова, Рада Тотева, Румен Григоров, Венцислав Динов, Емил Митрополитски, Светлана Захариева, балетът, хорът и оркестърът на           Музикалния театър и група „Синтез”, хормайстор – Людмил Горчев.

    Времетраене 120 минути.

 

Прочети повече...